Redakcja LAtleci.pl prosi o wyłączenie wtyczki Adblock, aby reklamy wyświetlane na stronie były widoczne. To nic nie kosztuje, a pomaga w utrzymaniu strony!

Diamentowa Liga w Szanghaju - wyniki - LAtleci.pl

Diamentowa Liga w Szanghaju – wyniki

Wyniki mityngu z cyklu IAAF Diamond League 2017 rozgrywanego w chińskim Szanghaju.

Przedstawiamy najlepszą trójkę z poszczególnych konkurencji oraz lokaty lekkoatletów z Polski.

Pchnięcie kulą kobiet
1. Lijiao Gong – 19.46 SB
2. Daniella Bunch – 18.98
3. Anita Marton – 18.69

Skok wzwyż mężczyzn
1. Mutaz Essa Barshim – 2.33
2. Yu Wang – 2.30 SB
3. Andriy Protsenko – 2.27 SB
6. Sylwester Bednarek – 2.24 SB

Skok o tyczce mężczyzn
1. Sam Kendricks – 5.88 SB
2. Renaud Lavillenie – 5.83 SB
3. Shawn Barber – 5.60 SB

Rzut dyskiem mężczyzn
1. Philip Milanov – 64.94 SB
2. Piotr Małachowski – 64.36 SB
3. Daniel Stahl – 64.14
6. Robert Urbanek – 61.94 SB

Rzut dyskiem kobiet
1. Sandra Perkovic – 66.94
2. Dani Stevens – 66.47
3. Denia Caballero – 65.76 SB

400 metrów przez płotki mężczyzn
1. Bershawn Jackson- 48.63 MR
2. LJ van Zyl – 49.35
3. Rasmus Magi – 49.38 SB

1500 metrów kobiet
1. Faith Kipyegon – 3:59.22 WL
2. Dawit Seyaum – 4:00.52 SB
3. Besu Sado – 4:03.10 SB
6. Angelika Cichocka – 4:06.23 SB – minimum na MŚ w Londynie

100 metrów mężczyzn
1. Bingtian Su – 10.09 SB
2. Michael Rodgers – 10.13
3. Ben Youssef Meite – 10.15 SB

Skok w dal mężczyzn
1. Luvo Manyonga – 8.61 DLR MR
2. Xinglong Gao – 8.22 SB
3. Changzhou Huang – 8.20 PB

400 metrów kobiet
1. Shaunae Miller-Uibo – 49.77 WL
2. Natasha Hastings – 50.74 SB
3. Olha Zemlyak – 50.89 SB
6. Justyna Święty – 51.64 SB – minimum na MŚ w Londynie

800 metrów mężczyzn
1. Kipyegon Bett – 1:44.70
2. Robert Biwott – 1:45.15 SB
3. Ferguson Rotich  – 1:45.17
6. Adam Kszczot – 1:45.45 SB – minimum na MŚ w Londynie
7. Marcin Lewandowski – 1:45.87 SB

3000 metrów z przeszkodami kobiet
1. Ruth Jebet – 9:04.78 MR
2. Hyvin Kiyeng – 9:06.72
3. Celliphine Chespol – 9:07.08

100 metrów kobiet
1. Elaine Thompson – 10.78 WL
2. Tori Bowie – 11.04 SB
3. Marie-Josse Ta Lou – 11.07 SB

200 metrów mężczyzn
1. Noah Lyles – 19.90 =WL
2. LeShawn Merritt – 20.27 SB
3. Adam Gemili – 20.35 SB

5000 metrów kobiet
1. Hellen Obiri – 14:22.47 WL
2. Senbere Teferi – 14:31.76 SB
3. Letesenbet Gidey – 14:36.84 PB

110 metrów przez płotki mężczyzn
1. Omar McLeod – 13.09
2. Orlando Ortega – 13.15 SB
3. Xie Wenju – 13.31 SB

Pełne wyniki dostępne: TUTAJ

Zdjęcie: REUTERS