Redakcja LAtleci.pl prosi o wyłączenie wtyczki Adblock, aby reklamy wyświetlane na stronie były widoczne. To nic nie kosztuje, a pomaga w utrzymaniu strony!

Jatomi Champions. Szansa dla przyszłych mistrzów! - LAtleci.pl

Jatomi Champions. Szansa dla przyszłych mistrzów!

Połamane ciężarki i zimne kaloryfery. Brak ciepłej wody w prysznicach, a w niektórych przypadkach brak pryszniców. Dwa stanowiska, dwa gryfy i kolejka zawodników czekających na dokończenie treningu. Brzmi znajomo? Jatomi Fitness wychodzi naprzeciw problemom przyszłych mistrzów!

Na pewnym poziomie rywalizacji liczy się ciężka i systematyczna praca, im wyżej tym większą rolę odgrywają warunki w jakich przebiega trening. W wielu klubach zrealizowanie treningu siłowego z zachowaniem odpowiednich przerw pomiędzy ćwiczeniami to totalna abstrakcja. O długości odpoczynku nie decyduje tykający stoper, a ilość współtrenujących kolegów. O szafkach zamykanych na kluczyk, podstawowej odnowie biologicznej, czy dobrej jakości akcesoriach do ćwiczeń większość zawodników może sobie pomarzyć podczas rolowania uda piłeczką tenisową. Permanentnie pobudzeni pasją sportowcy trenują naprzeciw zimnej wodzie i niekompletnym obciążeniom, jednak ze względu na gorsze warunki ich wysiłek nie zawsze przekłada się na możliwie maksymalne efekty.

Klub Jatomi Fitness opracował autorski program adresowany dla reprezentantów Polski i zawodników startujących na arenie międzynarodowej – Jatomi Champions. Pomysłodawcy oferują program wsparcia treningowego dla przyszłych mistrzów, który umożliwi im bezpłatne korzystanie z oferty 37 klubów Jatomi w całej Polsce. Zawodnicy bez ograniczeń czasowych i wiekowych będą mieli możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych przyrządów, zajęć grupowych i strefy relaksu.

Konferencja prasowa: Jatomi Champions.

Jatomi Champions. Do biegu. Gotowi. Start!

Publié par Jatomi Fitness Polska sur jeudi 6 avril 2017

 

Inicjatywa pomocy sportowcom zrodziła się podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Akcję wsparli m.in. Monika Pyrek, Robert Korzeniowski i zawodnik taekwondo – Jakub Baron. Jak powiedział podczas konferencji prasowej Robert Korzeniowski: „Sportowcy formatu Anity Włodarczyk, utytułowani i odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej, z oczywistych względów częściej mogą liczyć na silne wsparcie różnych instytucji oraz solidną pomoc podmiotów komercyjnych. To umożliwia im treningi w prywatnych siłowniach czy w ośrodkach poza granicami Polski. Sponsorzy pojawiają się jednak dopiero wraz z pierwszymi dużymi sukcesami sportowymi. O te jednak jest bardzo trudno, kiedy nie ma się warunków treningowych aby budować formę.”
Trevor Brennan, dyrektor zarządzający Jatomi Fitness, dodał: „Widząc potencjał oraz możliwości, jakie oferują kluby Jatomi zadecydowaliśmy, że chcielibyśmy zaproponować im program wsparcia na najwyższym, światowym poziomie. Tak narodził się pomysł na program Jatomi Champions, który – mamy nadzieję – w dłuższej perspektywie przełoży się na zwiększenie szans naszych zawodników w walce o medale.”

Do programu Jatomi Champion mogą aplikować wszyscy zawodnicy startujący na arenie międzynarodowej. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres jatomichampions@jatomi.com. Formularz i regulamin dostępny na stronie Jatomi Fitness.

Trzymamy kciuki!

 

Zdjęcie: unsplash.com/Scott Webb