Redakcja LAtleci.pl prosi o wyłączenie wtyczki Adblock, aby reklamy wyświetlane na stronie były widoczne. To nic nie kosztuje, a pomaga w utrzymaniu strony!

Usain Bolt zadebiutuje w Manchesterze United?! - LAtleci.pl

Usain Bolt zadebiutuje w Manchesterze United?!

Jamajski sprinter, który jest już na lekkoatletycznej emeryturze prawdopodobnie rozegra swój pierwszy mecz w barwach Manchesteru United już drugiego dnia września.

Król sprintu, Usain Bolt założy koszulkę Manchesteru United po raz pierwszy podczas charytatywnego meczu z FC Barceloną, który odbędzie się na stadionie Old Trafford drugiego września. Marzeniem Jamajczyka od dziecka było wystąpić z herbem ,,czerwonych diabłów” na piersi i w końcu ten czas prawdopodobnie nastąpi. Ten mecz będzie okazją do pokazania swoich piłkarskich zdolności przez Usaina oraz szansą do zagrania w jednej drużynie z takimi piłkarskimi legendami jak Ryan Giggs czy też Paul Scholes. Jedyną przeszkodą wydaję się być kontuzja której Bolt nabawił się podczas swojego ostatniego biegu w karierze na Mistrzostwach Świata w Londynie. Nie wiadomo jednak czy brązowy medalista ostatniego światowego czempionatu zdąży uporać się z urazem mięśnia dwugłowego uda, więc jego występ stoi pod znakiem zapytania.