Redakcja LAtleci.pl prosi o wyłączenie wtyczki Adblock, aby reklamy wyświetlane na stronie były widoczne. To nic nie kosztuje, a pomaga w utrzymaniu strony!

Czy Usain Bolt zostanie piłkarzem w 2018 roku? - LAtleci.pl

Czy Usain Bolt zostanie piłkarzem w 2018 roku?

Jak od dawno wiadomo Usain Bolt jest fanem piłki nożnej i wielokrotnie wspominał o ty, że chciałbym zostać piłkarzem. Najszybszy człowiek świata tym razem podał termin rozpoczęcia swojej nowej kariery sportowej. Usaina Bolta jako piłkarza mamy kojarzyć w 2018 roku!

Usain Bolt bardzo często sugerował w wywiadach, że po zakończeniu kariery lekkoatletycznej chciałby zostać piłkarzem. Tym razem o swojej przyszłości wypowiedział się podczas wywiadu dla fifa.com: – „Teraz, gdy zrezygnowałem z kariery sprinterskiej, chcę zostać piłkarzem. Mówiłem już o tym wcześniej w wywiadach i wiele klubów wyciągnęło odpowiednie wnioski” – zdradził Bolt, że jest zainteresowanie jego osoba.

Najszybszy człowiek świata wypowiedział się również na temat kontuzji, której nabawił się na sierpniowych mistrzostwach świata oraz o terminie, w którym chciałby zostać piłkarzem: – „Niestety, w sierpniu odniosłem kontuzję ścięgna podkolanowego i od tego czasu w ogóle nie trenowałem. Mam nadzieję, że będę w stanie grać w 2018 roku”

Wszyscy zastanawiają się jak poradzi sobie Bolt w nowej roli. On sam jednak, zapewnia że miał ciągły kontakt z piłką nożną: – „Zawsze dużo grałem w piłkę na Jamajce, gdy była zima. Mojemy trenerowi się to nie podobało, ale na szczęście nigdy nie odniosłem w trakcie kopania kontuzji” – dodaje.