XX Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły – wyniki

Przedstawiamy wyniki z XX Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły, który odbył się przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych takich jak ulewny deszcz oraz niezbyt wysoka temperatura.

Ze względów wspomnianych warunków pogodowych nie odbyły się konkurencje skoku w dal kobiet i mężczyzn oraz skoku o tyczce także kobiet i mężczyzn

Rzut oszczepem mężczyzn

1. Cyprian Mrzygłód – 73.41
2. Krystian Bondarenko – 69.98
3. Piotr Lebioda – 67.27
4. Bartosz Osewski – 66.31

300 metrów mężczyzn

1. Liemarvin Bonevacia – 32.85
2. Yousif Rabah – 32.95
3. Rafał Omelko – 33.00
4. Dariusz Kowaluk – 33.46
5. Bartosz Iński – 37.58

300 metrów kobiet

1. Shakima Wimbley – 36.71 PB
2. Anna Kiełbasińska – 37.62
3. Patrycja Wyciszkiewicz – 37.63
4. Małgorzata Hołub – 37.93
5. Ashley Kelly – 38.59 SB
6. Anyika Onoura – 38.85
7. Anna Pacholska – 41.02
8. Wiktoria Wrońska – 41.09 PB
9. Agata Kotłowska – 42.50

100 metrów kobiet

Bieg 2: (+0.8m/s)
1. Krystsina Tsimanouskaya – 11.46
2. Barbara Pierre – 11.51
3. Ewa Swoboda – 11.54
4. Natasha Morrison – 11.54
5. Kaylin Whitney – 11.83
6. Klaudia Adamek – 11.97

Bieg 1: (+0.4m/s)
1. Monika Kasica – 12.43
2. Magdalena Niemczyk – 12.44
3. Adrianna Sułek – 12.45
4. Wiktoria Wrońska – 12.66
5. Anna Pacholska – 13.19

800 metrów mężczyzn

1. Kevin Lopez – 1:47.45
2. Michał Rozmys – 1:47.68
3. Job Kinyor – 1:47.69
4. Artur Kuciapski – 1:47.70
5. Daniel Rowden – 1:47.79
6. Mateusz Borkowski – 1:47.91
7. Clayton Murphy – 1:48.71
8. Kacper Kozłowski – 1:52.06

1500 metrów mężczyzn

1. Jakob Ingebrigsten – 3:40.66
2. Tamas Kazi – 3:40.98
3. Adam Clarke – 3:42.97
4. Grzegorz Kalinowski – 3:43.85
5. Jamal Al-Hayrani – 3:45.77
6. Krystian Zalewski – 3:47.54
7. Adam Włodarczyk – 3:54.34
8. Patryk Marmon – 3:56.23

1000 metrów kobiet

1. Angelika Cichocka – 2:39.77
2. Laura Tsernova – 2:41.31
3. Sofia Ennaoui – 2:41.50
4. Martyna Galant – 2:41.87 PB
5. See Heidi – 2:42.49
6. Clarisse Moh – 2:42.97
7. Paulina Kaczyńska – 2:43.32 PB
8. Beata Topka – 2:46.90 PB
9. Magdalena Krawczyk – 2:46.97 PB

Pchnięcie kulą mężczyzn

1. Michał Haratyk – 20.63
2. Damien Birkinhead – 20.62
3. Jacko Gill – 20.49
4. Mikhail Abramchuk – 19.50
5. Mateusz Mikos – 19.10
6. Rafał Kownatke – 18.21
7. Jan Parol – 18.02
8. Andrzej Naszko – 16.72

Zdjęcie: Athletics Lifestyle/Artur Czempas